Grafické práce

Webová grafika

Grafika pro webové stránky

Tvoříme grafiku, která bude odrazem vámi nabízených služeb a produktů. Ať už jste firma, živnostník, umělec nebo chcete propagovat své schopnosti, bude celkový výsledek sladěný do jednotného stylu (corporate identity). Výsledná grafika pro webové stránky tak bude jak vaší, tak naší vizitkou.

Máte starý web, který není podle vašich představ? Nemáte žádný grafický manuál, jen pocit, že to není ono?

Dejte nám šanci ukázat, že jsme ve webové grafice opravdu dobří. Nakreslíme pro vás design, který bude dobře vypadat i fungovat.

Grafické prvky pro obsah webu

Hotovým webem naše práce nekončí. Internetové stránky pro vás můžeme neustále doplňovat a aktualizovat. Pomocí vhodně zvolených grafických prvků v obsahu navíc dokreslíme celkový obraz webové prezentace.

Máte ve svém klubu, restauraci nebo firmě zajímavou akci?

Vytvoříme vám banner na webové stránky, který zaujme. Obrázek si vyberete z naší fotobanky nebo využijeme váš vlastní.

Grafika pro tisk (DTP)

Rádi vám vytvoříme grafiku pro letáky, vizitky, venkovní bannery, katalogy nebo jiné tiskoviny. Při návrhu designu se obvykle řídíme požadavky klientů a případně také jejich grafickým manuálem.

Potřebujete propagovat akci, službu nebo produkt?

Vytvoříme pro vás tematický a graficky sladěný design.

Nejčastěji navrhujeme

 • katalogy, brožury, fotoknihy,
 • inzeráty a reklamní letáky,
 • plakáty, billboardy,
 • vizitky, hlavičkové papíry,
 • polepy CD, booklety.

Máte vlastní podklady, ale nemáte zkušenosti se sazbou pro tisk? Nevíte, jaký typ tisku použít?

Zašlete nám tiskové podklady a my vám vše připravíme a zároveň poradíme, jak tisk optimalizovat.

3D grafika

Spolupracujeme s několika zapálenými 3D grafiky, kteří mají talent i zkušenosti. Díky dlouholeté praxi pro vás zajistíme vymodelování prakticky všeho, co vás napadne. 3D model na přání oživíme animací. Díky tomu získáte ještě reálnější představu o vizualizaci.

 • Model produktu
 • Postavy
 • Model pokoje, celého domu či kanceláře
 • Model terénu a krajiny
 • Efekty pro pozadí tiskovin nebo webových stránek

Myslíte si, že 3D model vašeho vozu s originálním polepem bude příliš drahý?

Vypracujeme pro vás nabídku na výrobu a vytisknutí luxusního 3D modelu vašeho vozu s pohledy z různých úhlů. To vše za cenu, která vás příjemně překvapí.

Firemní značka (corporate identity)

Pro vaši firmu nebo osobní portfolio vytvoříme jednotnou firemní identitu. Sjednotíte tak vizuální styl svého podnikání a zvýšíte efektivitu marketingových kampaní. Firemní identita se skládá z několika základních bodů, které popisuje grafický manuál.

Zejména se jedná o:

 • Logo manuál – vytvoříme jedinečné logo a přesný popis, jak logotyp používat. Připravíme také varianty pro barevný a černobílý tisk.
 • Hlavičkové papíry – připravíme pro vás sadu hlavičkových papírů pro různé příležitosti. Předáme vám šablonu pro kancelářský SW (MS Office, OpenOffice atd.) a vytiskneme sadu připravených hlavičkových papírů za výhodných podmínek.
 • Vizitky – navrhneme vizitky pro vás a vaše zaměstnance. Navíc je rovnou i vytiskneme a dodáme v požadovaném množství. Dotisk si můžete operativně objednat v libovolném počtu a vyzvednout přímo u nás.
 • Reklamní předměty – navrhneme design reklamních předmětů, které budou efektivně podporovat vaše marketingové aktivity.
 • Reklamní tiskoviny – připravíme design a sazbu reklamních tiskovin (letáky, brožury, návody a jiné). Materiály vytiskneme a dodáme v libovolném množství.

Začínáte podnikat?

Kontaktujte nás a rádi vám poradíme, jak sladit vizuální komunikaci, aby vynaložené náklady do marketingu a propagace byly dobrou investicí.

Zkrátka zajistíme, aby vaše elektronická nebo tištěná prezentace byla vždy ve stejném duchu. Zákazníci vás tak poznají na první pohled. Korporátní identita je také vizitkou profesionální společnosti. V grafickém manuálu lze definovat i další propagační materiály jako například: propisky, polepy CD, flash disky, samolepky, hrnečky a další.

Multimediální prezentace

Postaráme se o vytvoření atraktivní prezentace, která se skládá z fotek, videa nebo 3D vizualizací. Multimediální prezentace ve formě DVD nebo flash disku je ve spojení s propagačními letáky velmi efektivním interaktivním nástrojem. Zejména jako podpora prodeje nebo propagace dané služby. Tyto prezentace se nejčastěji využívají při setkáních, výstavách a kongresech.

Máte výroční zprávu, která obsahuje převážně textový obsah?

Ukážeme vám, že i z takové zprávy umíme vytvořit prezentaci, na kterou bude každý ředitel nebo majitel firmy hrdý. Výroční zprávu pro vás navíc i reprezentativně vytiskneme.

Ostatní grafické práce

Skenování a retuše

Máte fotografie, obrázky nebo obraz a chcete, aby byly opět jako nové?

Data naskenujeme, odborně vyretušujeme a na přání také vytiskneme.

Originální plakát na stěnu

Vytvoříme vám originální plakát na stěnu v libovolné velikosti, která bude vystihovat váš styl a osobnost.

Graffiti na zakázku

Chcete, aby váš obchod, garáž, restaurace nebo kancelář byla opravdu výjimečná? Řešíte špinavou a počmáranou zeď před domem? Zprostředkujeme vám kontakt se špičkovými umělci, kteří tvoří graffiti na zakázku.

Neváhejte si zpracovat nezávaznou nabídku na Váš projekt a vyplňte

tento jednoduchý formulář

Jak pokračovat?

Prohlédněte si naše reference
Kontaktujte nás a zjistěte víc